ul. Jesienna 209/211
42-229 Częstochowa
tel. 34 366 49 38 / fax 34 361 46 55
Strona główna / Partnerzy

Partnerzy

Firma RUUKKI to fiński producent pokryć dachowych, metalowych systemów rynnowych, systemów bezpieczeństwa dachowego i akcesoriów montażowych. Pakiety dachowe Ruukki to kompleksowe rozwiązania, uwzględniające indywidualne potrzeby każdego klienta. To również prosty, oszczędny montaż, bogata paleta kolorów i szeroki wybór powłok dla każdego dachu.
Zajmuje się projektowaniem i produkcją pokryć dachowych, orynnowania, elementów fasad i różnego rodzaju akcesoriów, które zwiększają wartość i komfort budynków. Stalowe lub aluminiowe dachy i rynny Plannja doskonale sprawdzają się w trudnym skandynawskim klimacie, co oznacza wyjątkowo wysoką jakość produktów w każdym szczególe.
Dachówki Braas to element nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dachowych oferowanych przez firmę Monier. Każda dachówka Braas tworzona jest zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w  branży. Dachówki Braas to od lat dwie główne linie produktów ? dachówki ceramiczne i betonowe, które dostępne są w wielu kształtach i kolorach, dlatego każdy ma możliwość stworzenia pokrycia dachowego w pełni zgodnego ze swoimi potrzebami i gustem.
Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu sprawiało przyjemność. Mnóstwo naturalnego światła i świeże powietrze na poddaszu pozytywnie wpływa na samopoczucie. Odpowiedni bilans energetyczny to niskie koszty ogrzewania, a rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zapewniają spokój mieszkańcom.
Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych. Flagowymi produktami są:  system Galeco PVC - najstarszy produkt w ofercie; Galeco STAL ze stali powlekanej, to produkt odnoszący spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych; Galeco LUXOCYNK - ekonomiczny system stalowy;  Galeco BEZOKAPOWY, najnowszy system. Ofertę uzupełnia Galeco DECOR - podsufitka dachowa na najwyższym poziomie jakościowym.
Koramic to szeroki wybór z palety kilkunastu modeli dachówek ceramicznych o różnorodnej kolorystyce. W ofercie firmy Wienerberger znajdują się dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka. Dzięki swojej uniwersalności oraz bogatej kolorystyce, dachówka Koramic znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, ale również na budynkach użyteczności publicznej oraz dachach obiektów zabytkowych. 
Oferta Grupy ICOPAL Polska obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, począwszy od nowoczesnego Systemu Bezpieczny Fundament Icopal do zabezpieczenia fundamentów, poprzez termoizolację podłóg, dachów i ścian, System Fire Smart, stworzony w trosce o bezpieczeństwo przeciwpożarowe dachów, trwały i niezawodny system kominów prefabrykowanych Icopal Wulkan, systemy rynnowe Icopal, aż po kompleksową ofertę pokryć dachowych: membrany paroprzepuszczalne, gonty bitumiczne, płynne masy kauczukowo-bitumiczne Siplast do zabezpieczeń hydroizolacyjnych, system pap nowej generacji w Technologii Szybki Profil SBS oraz w Technologii Szybki Syntan SBS, Szybkie Bariery Generacji X. Oferta Icopal obejmuje również ekskluzywne pokrycie dachowe Decra, lekkie zadaszenia Fastlock oraz wiaty wielofunkcyjne Carport.
Firma Balex Metal jest jednym z największych producentów materiałów budowlanych ze stali w Polsce. Od ponad 20 lat oferuje komplementarne i optymalne rozwiązania systemowe dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego. Balex metal to doskonała jakość produktów stalowych.
Wyroby z blachy cynkowej VMZINC są obecne na rynku polskim od roku 1999. Początkowo ich sprzedaż była prowadzona przez firmę VM ZINC Polska Sp. z o.o. W 2003 roku do działalności VMZINC zostały dołączone inne oddziały koncernu Umicore i firma została przekształcona w Umicore Marketing Services Polska Sp. z o.o. Po przekształceniach w roku 2010 firma przyjęła ostatecznie nazwę Umicore Building Products Polska Sp. z o.o. Umicore Building Products - producent blach cynkowo-tytanowych VMZINC zajmuje się promocją, propagowaniem i sprzedażą materiałów stosowanych głównie w budownictwie.

Facebook